המלצות


המלצות

נגה:כלה

כל האורחים רקדו ונהנו ! האורחים הפתיעו את עצמם בריקודים ואנחנו הפתענו את עצמנו ! כל הצעירים וכל המבוגרים נהנו וחגגו - כל הכבוד ! תודה על הפתיחות, ההקשבה וההתאמה המדהימה לאופי שלנו ושל האורחים ! הרגשנו שאתה מכיר אותנו ומבין את הצרכים שלנו יותר טוב מאיתנו והפקת לנו ערב בלתי נשכח ! נהננו מאוד ותודה ענקית.

נגה

אבינה:כלה

אל כתום הגענו דרך דיל עם האולם. דודו היה מקסים, הבין את הכיוון הכללי ואופי האירוע שרצינו לשדר (לא מזרחי ולא אשכנזי מידי...) ותקלט לנו אירוע מהסרטים!!! לא היה אחד שהתלונן על סוג המוסיקה, אופי השירים וגם לא התלוננו על גובה הווליום. את המבחן האמיתי עבר אצלנו דודו כשהצליח להקים לרקוד את הדודות המבוגרות משני הצדדים ולא רק את החברה הצעירים (שגם ככה ירקדו כי הם באו לשמח אותנו...) חשוב לציין שדודו מילא בקפידה את בקשותינו, אם מדובר ברשימת השירים של מה להשמיע ומה לא, ואם מדובר על כך שבפגישת התיאום הוא אמר שללא אישור מהחתן/כלה דבר לא ייאמר/ייעשה/ יושמע שעומד בניגוד למה שסוכם. זה התבטא בכך שאפילו בקשות מאם החתן היו צריכות לעבור אישור של הזוג לפני שהושמעו באירוע- אם זו לא אמינות תגידו אתם מה כן?!

אבינה

אפרת:כלה

החוויה שלנו עם דודו הייתה פשוט מדהימה!! כבר בפגישה הראשונה ידענו שהוא ה-DJ בשבילנו. דודו מקצועי, אדיב, יחס אישי, הוא היה קשוב לכל מה שרצינו, ותמיד זמין. הוא ייעץ לנו ועזר לכוון אותנו למוסיקה שרצינו בדיוק בשביל כל שלב בחתונה. הוא אפילו ישב איתנו כמעט שעתיים בפגישה נוספת וערך לנו את את השיר של הסלאו ושבירת הכוס, שהיו מורכבים מכמה שירים, מבלי לדרוש עוד תשלום בנפרד!! וזה לא מובן מאליו בעולם ה-DJ'S. דודו ממש מרגיש את הקהל, ויודע לכוון את המוסיקה לפי מה שמזיז את האורחים, וזה היה אחד הדברים הכי חשובים לנו. לא הפסקנו לרקוד לרגע, ואנחנו עדיין מקבלים מחמאות על המוסיקה!! יש הרבה דברים שמרכיבים חתונה מוצלחת, ואחד מהחשובים ביותר הוא ה - DJ, כי אורח שבילה חצי מהערב ברחבת הריקודים עם מוסיקה טובה ולא הפסיק לזוז, יזכור את החתונה האופן הכי חיובי שיש. ואנחנו כל כך שמחים שלקחנו אותו. ונמליץ עליו לכל מי שיצטרך!!

אפרת

טדי:כלה

אל דודו הגענו בעקבות המלצה של חברים וחוויה אישית שלנו באירוע של חבר'ה אחרים. בשתי מילים: עולם אחר. מפגישת ההתרשמות הראשונה, דודו טרח והסביר והפך זוג די חושש לזוג מאד נרגש, והרבה יותר רגוע. הפגישה עם דודו, שאמורה הייתה לקחת חצי שעה, גלשה מעבר לשלוש שעות כאשר החתן והדי ג'יי נסחפו לשיחה על אלקטרוניקה, מוזיקה ומחשבים. התחושה שיש לנו גב הלכה איתנו לאורך כל הדרך: יש מי שדואג, יש מי ש"סוגר לנו את הפינה". לאירוע דודו הביא אנרגיות מטורפות ושמחה בלי סוף, נותן ביטוי מלא לנו בקבלת הפנים (כאשר כל משפט שני מאורח הוא: "היי! אני מכיר את השיר הזה! הוא ממש מזכיר לי אתכם!") ומקפיץ את הרחבה לשמיים בריקודים עד כדי כך, שגם הדודות נתנו בראש וכבשו את הרחבה... בהפסקה בין הריקודים העלינו קטעי שירה קצרים (משפחה אמנותית) ודודו דאג למצוא לכולם רקע הולם (פלייבקים). דודו הפך את הערב מ"עוד סתם אירוע" ל-"אוחחח הלכו לי הרגליים אני לא כול לעמוד...אוי זה שיר טוב! יאללה!"

טדי

עירא:חתן

אז אחרי שהעשן התפזר, כל האורחים חזרו לתפוצות, סיימנו עם הבחינות, עכשיו תורי גם להודות :) אז אני רוצה להודות לשלושה אנשים מדהימים: הראשון Maor Dorany על החדרת הביטחון והחזרתי לעולמות שלא עסקתי בהם שנים. וכמובן, על עיבוד מדהים !!! (דקה 17:15 בסרט לשיפוטך המיומן ;) ) השני הוא Gal Yasenkov על הקלילות, העבודה הכיפית יחד והתחושה שגם בחורים גדולים יכולים לעבור מצלמה סבבה. כי את זה שאתה מקצועי עם הצוות הכי טוב ועבודות מדהימות כבר אמרנו !!! ;) אחרון חביב, הנשמה הענקית David Or. קול ההיגיון שעזר לנו להשכיל לראות את כל האמת ורק את האמת לאורך כל ההכנות (והאירוע עצמו). אתה מתנה שכל זוג יכול רק לחלום עליה !!!

עירא

אביב:כלה

הגענו לדודו דרך דיל של המקום בו סגרנו. מההתחלה הוא היה מקסים. הוא הבין את הראש שלנו ב-100% והמוזיקה בחתונה היתה פשוט מעולה! מדובר בחתונה של כ-250 איש מהם חצי כבר חצו את סף ה-60 ועוד רבע חצו את סף ה-50 (חברים של ההורים...) כך שחששנו מאוד מכך שאף אחד לא ירקוד, ובכל זאת הרבה אנשים (גם מבוגרים) קמו ורקדו, ונשארו חבר"ה על הרחבה עד כמעט אחת בלילה, כי החברים הקרובים התלהבו מהמוזיקה ולא ירדו. גם יום אח"כ דיברנו עם אנשים ואמרו שהמוזיקה היתה מוצלחת. דבר חשוב מאוד - המוזיקה לא היתה רועשת מידי והאורחים המבוגרים לא ברחו על ההתחלה.

אביב

נעמה:כלה

פגשנו את דודו כשבאנו לסגור את החוזה עם המקום, הוא היה באמצע אירוע, ומאז פשוט התאהבתי בו! קודם כל, הוא בן אדם נדיר, פשוט נחמד ברמות, מצחיק, כיף לדבר איתו, ואחרי הכל- דיי ג'יי מעולה! התגובות שהתקבלו אחרי החתונה, זה שהחתונה לא הייתה רגילה, היא הייתה מיוחדת, והאורחים הרגישו שהם פשוט במסיבה! (ולא, לא כי היו טרנסים וחפירות) היו את כל השירים שמקפיצים אנשים ואי אפשר לשבת כשהשירים מתנגנים. דודו ידע בדיוק באיזה מוזיקה לבחור. תודה תודה תודה על שהפכת על האירוע שלי למדהים. ממליצה בחום ובאהבה!

נעמה